Gesso USWDS (5.0.8) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Size
be: Памер

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Year
be: Год

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
