Gesso USWDS (5.0.8) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Size
hy: Չափ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր
