Gesso USWDS (5.0.9) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Size
ht: Grosè

en: Help
ht: Èd

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
