Gesso USWDS (5.1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Close
km: បិទ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
