Gesso USWDS (5.1.2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Close
am: ዝጋ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
