Gesso USWDS (5.1.2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Size
bs: Veličina

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Year
bs: Godina

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Style
bs: Stil

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
