Gesso USWDS (5.1.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Last
lt: Paskutinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Style
lt: Stilius

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia
