Gesso USWDS (5.1.3) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Size
bg: Размер

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Year
bg: Година

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
