Gesso USWDS (5.2.1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: optional
ml: വൈകല്പിക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
