Gesso USWDS (5.2.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: optional
ur: اختیاری

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Size
ur: حجم

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر
