Gesso USWDS (5.2.3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Size
ps: كچه

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Year
ps: کال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Close
ps: تړل

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Style
ps: ډول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
