Gesso USWDS (5.2.6) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Size
sr: Величина

en: Menu
sr: Мени

en: Year
sr: Година

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом
