Gesso USWDS (5.2.7) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: optional
af: opsioneel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
