Gesso USWDS (5.2.7) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།
