Gesso USWDS (5.2.7) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: optional
et: valikuline

en: Disabled
et: Keelatud

en: Size
et: Suurus

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Year
et: Aasta

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Day
et: Päev

en: Last
et: Viimane

en: Close
et: Sulge

en: First
et: Esimene

en: Buttons
et: Nupud

en: Style
et: Stiil

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima
