Gesso USWDS (5.2.7) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Size
is: Stødd

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Year
is: Ár

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Month
is: Mánaður

en: Details
is: Nágreining

en: Day
is: Dagur

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: (optional)
is: (valfrítt)
