Gesso USWDS (5.2.7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
