Gesso USWDS (5.2.7) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Details
sq: Hollësi

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
