Gesso USWDS (5.2.8) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Year
bo: ལོ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Day
bo: ཉིན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: First
bo: དང་པོ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
