Gesso USWDS (5.2.8) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: optional
hu: nem kötelező

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Size
hu: Méret

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Year
hu: Év

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Month
hu: Hónap

en: Details
hu: Részletek

en: Day
hu: Nap

en: Last
hu: Utolsó

en: Close
hu: Bezár

en: First
hu: Első

en: Buttons
hu: Gombok

en: Style
hu: Stílus

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: active tab
hu: aktív fül

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
