Gesso USWDS (5.2.8) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: optional
ka: ნებაყოფლობითი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Size
ka: ზომა

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Year
ka: წელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: Day
ka: დღე

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Style
ka: სტილი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
