Gesso USWDS (5.3.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Details
ast: Detalles

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
