Gesso USWDS (5.3.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Year
eo: Jaro

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Month
eo: Monato

en: Details
eo: Detaloj

en: Day
eo: Tago
