Gesso USWDS (5.3.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: optional
hr: opcionalno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Year
hr: Godina

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Month
hr: Mjesec

en: Details
hr: Detalji

en: Day
hr: Dan

en: Both
hr: Oba

en: Down
hr: Dolje

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
