Gesso USWDS (5.3.0) - en to ja translation catalogue (45 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Remove
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Size
ja: サイズ

en: None
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Back to Top
ja: トップに戻る

en: Year
ja: 年

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Custom
ja: カスタム

en: Month
ja: 月

en: Details
ja: 詳細

en: Day
ja: 日

en: Both
ja: 両方

en: Last
ja: 最後

en: Down
ja: 下へ

en: Close
ja: 閉じる

en: First
ja: 最初

en: Buttons
ja: ボタン

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Style
ja: スタイル

en: Next page
ja: 次ページ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Subscribe to @title
ja: @title を購読

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Selected:
ja: 選択済み:

en: First page
ja: 先頭ページ
