Gesso USWDS (5.3.2) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: optional
is: valkvæmt

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Back to Top
is: Tilbaka efst á síðu

en: Year
is: Ár

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Month
is: Mánuður

en: Details
is: Nánar

en: Day
is: Dagur

en: Both
is: Bæði

en: Last
is: Síðasta

en: Down
is: Niður

en: Close
is: Loka

en: First
is: Fyrsta

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Next page
is: Næsta síða

en: Last page
is: Síðasta síða
