Gesso USWDS (5.3.2) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Size
ro: Mărime

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Year
ro: Anul

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Month
ro: Lună

en: Details
ro: Detalii

en: Day
ro: Zi

en: Both
ro: Ambele

en: Last
ro: Ultimul

en: Down
ro: Jos

en: Close
ro: Închideți

en: First
ro: Primul

en: Buttons
ro: Butoane

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Style
ro: Stil

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Selected:
ro: Selectat:

en: First page
ro: Prima pagină
