Gesso USWDS (5.3.2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: optional
si: විකල්පමය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
