Gesso USWDS (5.4.0) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Year
az: İl

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: Day
az: Gün

en: Both
az: Hər ikisi

en: Last
az: Son

en: Close
az: Bağlı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun
