Gesso USWDS (5.4.0) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: optional
cs: volitelné

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Back to Top
cs: Zpět nahoru

en: Year
cs: Rok

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Day
cs: Den

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: Down
cs: Dolů

en: Close
cs: Zavřít

en: First
cs: První

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Style
cs: Styl

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Selected:
cs: Vybráno:
