Gesso USWDS (5.4.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Year
sl: Leto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Close
sl: Zapri

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
