Gesso USWDS (5.4.1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: optional
ca: opcional

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Year
ca: Any

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Day
ca: Dia

en: Both
ca: Ambdós

en: Last
ca: Darrer

en: Down
ca: Avall

en: Close
ca: Tanca

en: First
ca: Primer

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Selected:
ca: Seleccionat:

en: First page
ca: Primera pàgina
