Gesso USWDS (5.4.1) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: optional
my: ရွေးချယ်ခွင့်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Year
my: နှစ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Down
my: အောက်သို့

en: First
my: ပထမ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
