Gesso USWDS (5.4.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Details
ta: விபரங்கள்
