Gesso USWDS (5.4.3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: optional
mr: पर्यायी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Year
mr: वर्ष

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Close
mr: बंद
