Gesso USWDS (5.4.4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá
