Gesso USWDS (5.4.4) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Year
gl: Ano

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Day
gl: Día

en: Both
gl: Ambos

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: (optional)
gl: (opcional)

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title
