Gesso USWDS (5.4.4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Year
gu: વર્ષ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Month
gu: મહિનો

en: Details
gu: વિગતો

en: Day
gu: દિવસ

en: Both
gu: બંને

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
