Gesso USWDS (5.4.4) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Year
mn: Жил

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Day
mn: Өдөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
