Gesso USWDS (5.4.4) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Remove
ms: Buang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: Help
ms: Bantuan

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: Year
ms: Tahun

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: Month
ms: Bulan

en: Details
ms: Butiran

en: Day
ms: Hari

en: Both
ms: Kedua-dua

en: Close
ms: Tutup

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah
