Gesso USWDS (5.4.4) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: optional
vi: tùy chọn

en: Disabled
vi: Tắt

en: Size
vi: Dung lượng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Year
vi: Năm

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Month
vi: Tháng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Day
vi: Ngày

en: Both
vi: Cả hai

en: Last
vi: Cuối

en: Down
vi: Xuống

en: Close
vi: Đóng

en: First
vi: Đầu tiên

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Preface
vi: Lời nói đầu

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Previous page
vi: Trang trước
