Gesso USWDS (5.4.3) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: optional
fi: valinnainen

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Year
fi: Vuosi

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Month
fi: Kuukausi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Day
fi: Päivä

en: Both
fi: Molemmat

en: Last
fi: Viimeinen

en: Down
fi: Alas

en: Close
fi: Sulje

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: External Links
fi: Sivuston ulkopuoliset linkit

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio

en: A theme with that name already exists. The machine-readable name must be unique.
fi: Samanniminen teema on jo olemassa. Koneluettavan nimen on oltava yksilöllinen.

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Selected:
fi: Valittu:

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
