Gesso USWDS (5.4.3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
