Gesso USWDS (5.4.3) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: optional
sv: valfri

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Back to Top
sv: Tillbaka till toppen

en: Year
sv: År

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Month
sv: Månad

en: Details
sv: Detaljer

en: Day
sv: Dag

en: Both
sv: Båda

en: Last
sv: Sista

en: Down
sv: Ned

en: Close
sv: Stäng

en: First
sv: Första

en: Buttons
sv: Knappar

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Style
sv: Stil

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Selected:
sv: Vald:

en: First page
sv: Första sidan
