Gutenberg (3.0.0) - en to bo translation catalogue (214 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: No Title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Add block
bo: ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Base
bo: གཞི

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Root
bo: རྩ་བ

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Delete menu
bo: འདེམས་བྱང་སུབ་པ

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Link label
bo: ཁ་བྱང་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Superscript
bo: གོང་ཡིག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: New
bo: གསར་བ

en: image
bo: པར་རིས

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Dotted
bo: ཐིག་ལེ་ཅན

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Subscript
bo: འོག་ཡིག

en: Indent
bo: སྐུམ་པ

en: Outdent
bo: ཕྱིར་ལ་འབུར་པ

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Term description.
bo: ཐ་སྙད་གསལ་བཤད།

en: Unordered
bo: གོ་རིམ་མེད་པ

en: Ordered
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Number of comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས་འབོར

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Keyboard Shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Video settings
bo: བརྙན་ཟློས་སྒྲིག་འགོད།

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Column settings
bo: སྡེ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: AM
bo: སྔ་དྲོ

en: PM
bo: ཕྱི་དྲོ

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Align left
bo: གཡོན་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align center
bo: དཀྱིལ་དུ་སྙོམ་སྒྲིག

en: Align right
bo: གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག

en: Font style
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Search Terms
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཐ་སྙད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Decoration
bo: མཛེས་བཟོ

en: Capitalize
bo: ཆེ་འབྲི

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ

en: Insert link
bo: སྦྲེལ་ཐག་འཇུག་པ
