Gutenberg (3.0.0) - en to ca translation catalogue (267 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Read more
ca: Llegeix més

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Version
ca: Versió

en: File
ca: Fitxer

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Text Color
ca: Color del text

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Insert
ca: Insereix

en: Update
ca: Actualitza

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: Audio settings
ca: Preferències d'àudio

en: Audio
ca: Àudio

en: Menu
ca: Menú

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Contact
ca: Contacte

en: Create
ca: Crea

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: No Title
ca: Sense títol

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Area
ca: Àrea

en: Block
ca: Bloc

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Logo
ca: Logotip

en: Site
ca: Lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Comment
ca: Comentari

en: Term
ca: Terme

en: Contains
ca: Conté

en: Gallery
ca: Galeria

en: Heading
ca: Capçalera

en: Gallery settings
ca: Paràmetres de la galeria

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: download
ca: descarrega

en: Media
ca: Multimèdia

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Current
ca: Actual

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Terms
ca: Termes

en: Code
ca: Codi

en: Border
ca: Vora

en: Day
ca: Dia

en: Table
ca: Taula

en: List view
ca: Vista en format de llista

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Align
ca: Alineació

en: Loop
ca: Bucle

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Appearance
ca: Aparença

en: Kind
ca: Tipus

en: Square
ca: Quadrat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: List View
ca: Vista en mode llista

en: Does Not Contain
ca: No conté

en: Tools
ca: Eines

en: Filters
ca: Filtres

en: Order
ca: Ordre

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: Pattern
ca: Patró

en: Template
ca: Plantilla

en: Close
ca: Tanca

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Root
ca: Arrel

en: block
ca: bloc

en: English
ca: Anglès

en: Clear
ca: Neteja

en: Undo
ca: Desfés

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Delete menu
ca: Suprimeix el menú

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Period
ca: Punt

en: Posts
ca: Articles

en: Link label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Empty
ca: Buit

en: Log out
ca: Surt

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: White
ca: Blanc

en: Convert
ca: Converteix

en: Categories settings
ca: Paràmetres de les categories

en: Video
ca: Vídeo

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Standard
ca: Estàndard

en: Templates
ca: Plantilles

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: New
ca: Nou

en: image
ca: imatge

en: More options
ca: Més opcions

en: Minutes
ca: Minuts

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Image dimensions
ca: Dimensions de la imatge

en: Percentage (%)
ca: Percentatge (%)

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Examples
ca: Exemples

en: Bold
ca: Negreta

en: Copy
ca: Copia

en: Plugins
ca: Connectors

en: Blocks
ca: Blocs

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Publish
ca: Publica

en: Solid
ca: Sòlid

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: Redo
ca: Refés

en: Italic
ca: Cursiva

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Indent
ca: Augmenta el sagnat

en: Outdent
ca: Redueix el sagnat

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Order by
ca: Ordena per

en: Loading
ca: Carregant

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Term description.
ca: Descripció del terme.

en: Unordered
ca: Sense ordenar

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Columns
ca: Columnes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Black
ca: Negre

en: Page Link
ca: Enllaç a la pàgina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Finish
ca: Acaba

en: Number of comments
ca: Nombre de comentaris

en: Underline
ca: Subratllat

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Preferences
ca: Preferències

en: Choose
ca: Tria

en: Crop
ca: Tallar

en: Insert Image
ca: Insereix imatge

en: No comments
ca: Sense comentaris

en: Patterns
ca: Patrons

en: Button text
ca: Text del botó

en: Previous Page
ca: Pàgina anterior

en: pixels
ca: píxels

en: An unknown error occurred.
ca: Hi hagut un error desconegut.

en: Format settings
ca: Paràmetres de format

en: Add Link
ca: Afegeix enllaç

en: Light
ca: Clar

en: Comma
ca: Coma

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text

en: Chat
ca: Xat

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Draft
ca: Esborrany

en: Only
ca: Només

en: Add new category
ca: Afegeix una nova categoria

en: Numbered list
ca: Llista numerada

en: Not set
ca: Sense establir

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Media settings
ca: Paràmetres del mèdia

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Align left
ca: Alinea a l'esquerra

en: Align center
ca: Alinea al centre

en: Align right
ca: Alinea a la dreta

en: Justify
ca: Justifica

en: Font style
ca: Tipus de lletra

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: Gradient
ca: Gradent

en: Styles
ca: Estils

en: Rotate
ca: Girar

en: Move right
ca: Mou a la dreta

en: Move left
ca: Mou a l'esquerra

en: Saving
ca: Desant

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Page break
ca: Salt de pàgina

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc

en: Reusable
ca: Reutilitzable

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: HTML element
ca: Element HTML

en: One column
ca: Una columna

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Wide
ca: Ample

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Loading…
ca: Carregant...

en: Navigation settings
ca: Paràmetres de navegació

en: Edit Image
ca: Edita imatge
