Gutenberg (3.0.0) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Tools
ht: Outi

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye
