Gutenberg (3.0.3) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Action
gd: Gnìomh

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Page
gd: Duilleag

en: Close
gd: Dùin

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
