Gutenberg (3.0.4) - en to gl translation catalogue (242 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Pages
gl: Páxinas

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Read more
gl: Ler máis

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Documentation
gl: Documentación

en: Categories
gl: Categorías

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Schedule
gl: Programación

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Audio settings
gl: Axustes de audio

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Menu
gl: Menú

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Upload
gl: Subir

en: blog
gl: blogue

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Create
gl: Crear

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: No Title
gl: Sen título

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Area
gl: Área

en: Block
gl: Bloque

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site
gl: Sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Term
gl: Termo

en: Contains
gl: Contén

en: Gallery
gl: Galería

en: Heading
gl: Cabeceira

en: OK
gl: Aceptar

en: Gallery settings
gl: Opcións da galería

en: Nodes
gl: Nodos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Current
gl: Actual

en: Code
gl: Código

en: General
gl: Xeral

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Align
gl: Aliñar

en: Loop
gl: Bucle

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Square
gl: Cadrado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: List View
gl: Listado de vistas (Views)

en: Does Not Contain
gl: Non contén

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Filters
gl: Filtros

en: Order
gl: Orde

en: Untitled
gl: Sen título

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Pattern
gl: Patrón

en: Template
gl: Modelo

en: Close
gl: Pechar

en: Original
gl: Orixinal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Root
gl: Raíz

en: block
gl: bloque

en: English
gl: Inglés

en: Clear
gl: Limpar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Delete menu
gl: Eliminar menú

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Period
gl: Periodo

en: Posts
gl: Entradas

en: Link label
gl: Etiqueta da ligazón

en: Empty
gl: Valeiro

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Convert
gl: Convertir

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Standard
gl: Estándar

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: New
gl: Novo

en: image
gl: imaxe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Examples
gl: Exemplos

en: Bold
gl: Negriña

en: Copy
gl: Copiar

en: Plugins
gl: Complementos

en: Blocks
gl: Bloques

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Publish
gl: Publicar

en: Redo
gl: Refacer

en: Italic
gl: Cursiva

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Indent
gl: Sangrar

en: Outdent
gl: Sangria francesa

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: No posts found.
gl: Non se atoparon entradas.

en: Overlay
gl: Superposición

en: Loading
gl: Cargando

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Black
gl: Negro

en: import
gl: importar

en: Number of comments
gl: Número de comentarios

en: Underline
gl: Subliñado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Crop
gl: Recortar

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: No comments
gl: Non hai comentarios

en: Patterns
gl: Patróns

en: Button text
gl: Texto do botón

en: pixels
gl: píxeles

en: An unknown error occurred.
gl: Ocorreu un erro descoñecido.

en: Format settings
gl: Axustes do formato

en: Add Link
gl: Engadir ligazón

en: Comma
gl: Coma

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Draft
gl: Borrador

en: Only
gl: Só

en: Numbered list
gl: Lista numerada

en: Parent Term
gl: Termo Pai

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Media settings
gl: Configuración de medios

en: Providers
gl: Proveedores

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Align left
gl: Aliñar á esquerda

en: Align center
gl: Aliñar o centro

en: Align right
gl: Aliñar á dereita

en: Justify
gl: Xustificado

en: Font style
gl: Estilo de fonte

en: Search Terms
gl: Termos de Búsqueda

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Gradient
gl: Degradado

en: Styles
gl: Estilos

en: Rotate
gl: Rotar

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Reusable
gl: Reutilizable

en: View mode
gl: Modo de vista

en: HTML element
gl: Elemento HTML

en: Wide
gl: Ancho
