Gutenberg (3.0.4) - en to sl translation catalogue (127 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Categories
sl: Kategorije

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: Menu
sl: Meni

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Selected
sl: Izbrano

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Gallery settings
sl: Nastavitev galerije

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: Appearance
sl: Izgled

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Filters
sl: Filtri

en: Order
sl: Vrstni red

en: Close
sl: Zapri

en: block
sl: blok

en: English
sl: Angleščina

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Delete menu
sl: izbriši menijski vnos

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Posts
sl: Prispevki

en: Log out
sl: Odjavi se

en: White
sl: Bela

en: Standard
sl: Standardni

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: image
sl: slika

en: Blocks
sl: Bloki

en: Publish
sl: Objavi

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Loading
sl: Nalagam

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: About
sl: O modulu

en: Crop
sl: Izrez

en: Comma
sl: Vejica

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: PM
sl: popoldan
